0
media

Fransız Dantel Güpür

Feb 05, 2021
0 Yorumlar

Fransız Dantel Güpür


Fransa'da üretilmiş bir güpür türüdür. Fransa'da dantelle adıyla bilinir, örümcek ağı şekline benzeyen bir görünümü vardır. Gelin olacak kadınların çeyizlerinin vazgeçilmez parçaları arasındadır. Hazır ürünlerle yapılan çeyizler anlam ve duygu içermediği için çok fazla tercih edilmezler. Emek verilip ortaya çıkarılan çeyiz ürünleri, geçen yıllarla beraber yaşlandığınızda çocuklarınıza hediye ederek, onlara çok özel ve güzel anılar bırakabilirsiniz. Bu sebeple hazırlayacağınız çeyiz ürünlerini kendi emeklerinizle yapmaya özen gösterin! 

Fransız dantel güpür modelleriyle hazırlayacağınız ürünler düğüne kısa süre kala eve gelen misafirlerinizin önüne serilerek sergilenir. Kullanılan dantelin burada çok önemli bir görevi vardır. Sergilenen danteller bir mücevher gibi değer görür ve misafirleriniz tarafından özenle incelenir.

Yukarıda bahsettiğimiz konu dışında fransız dantel güpür çeşitleri, ev eşyalarının ve çeşitli ürünlerin kenarlarını süslemek için de oldukça sık kullanır.

Fransız Dantel Güpür Modelleri

Sayfamızda bulunan fransız dantel güpür modelleri arasından zevkinize en uygun olan modeli kolayca bulabilirsiniz! Tüm güpür modelleri için, güpür kategori sayfasına giderek detaylı olarak inceleyerek online olarak satın alabilirsiniz!

Fransız Dantel Güpür Fiyatları

Fransız dantel güpür fiyatları ürüne ve seçeceğiniz metreye göre değişiklik gösterir. İndirimler ve yeni ürünleri geldiğinde haberdar olmak için bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip etmeyi unutmayın!

Yorumlar: 0
Yanıtla

Henüz yorum yapılmamış.